Hakkımızda

        
 
Mali Bilim Akademi Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Ltd.Şti.

Mali Bilim Akademi olarak iş dünyasında finans, muhasebe, denetim ve vergi alanındaki eğitim ve uygulama tecrübelerimizi günümüz e-dönüşüm süreçlerine entegre ederek tüm kullanıcılar için pratik uygulama yazılımları tasarlıyoruz.


Dönüşüm Süreçlerine Dijital Tercümanlık

Bu süreçte aslında yazılımlarımız günümüz dünyasının her açıdan ihtiyaç duyduğu Dijital Okuryazarlık alanında birer tercüman. Proje ekibimiz, kendisi de bu uygulamaları kullanan ve meslek yaşantılarında pratik uygulamalara ihtiyaç duyan uzmanlardan oluşmakta.

Karmaşık Vergi Mevzuatımıza dayalı ve vergi mükelleflerinden elektronik ortamda istenen tüm verileri sizler için uzmanlık gerektirmeden, akıllı asistan sayfalarımızla hemde her yerden (Cep, Tablet, Bilgisayar) ve mobil olarak çözüyoruz.


Dönüşüm Süreçlerinde Sadelik

Projelerimizi geliştirirken tamamen kullanıcı odaklı çözümler üretmeyeözen gösteriyor ve kullanıcıların ihtiyacının ötesinde gereksiz prosedürlerden uzak duruyoruz. Yalnızca ihtiyacınız olan özet raporlar sunup, karmaşık ve analiz edilmesi zor raporlamalardan kaçınıyoruz.


Dönüşüm Süreçlerinde Ekonomik

Tek pakette yüksek fiyatlı multi özellik yerine, küçük bütçelerle sahip olunabilen modüler basit uygulamarı ihtiyaçlarınız doğrultusunda entegre ediyoruz. İhtiyaçlarınızı biliyor ve gereğinden fazlasını ödetmiyoruz.


Dönüşüm Süreçlerinde Güvenlik

Vergi Mevzuatına dayalı birçok karmaşık usul ve esas ile yine idari yaptırımları olan bildirim ve beyan sürelerini sizler için takip ediyor, sizlerle iletişim kurabildiğimiz her kanaldan (mail, sms, web, mobil, telefon) sizlere bilgi veriyoruz.


Dönüşüm Süreçlerinde “Basit”lik

  • Her Zaman Yeniyiz,
  • Esnek ve Mobiliz,
  • Hepsinde Önemlisi Basit’iz.