E-Fatura Fiyat Al

E-Fatura Fiyat Al Nedir?

e-Fatura hali hazırdaki resmi faturanın elektronik hali olup kağıt fatura ile aynı kanun ve uygulamalara sahiptir. e-Fatura ile kağıt fatura ortadan kalkmış olup tüm fatura elektronik bir hal almıştır. Konuyla ilgili ansiklopedik bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. E-Fatura Fiyat Al ise e-Fatura sistemine geçmek isteyen işletmelerin tek tek bayiler ile görüşmek yerine, tek seferde tüm teklifleri toplamasını sağlayan bir platformdur. Güvenilir bir platform olan E-Fatura Fiyat Al sayesinde en uygun 3 bayi ile görüşüp kendi ihtiyacınıza en iyi hizmeti verecek bayi ile işbirliği yapabilirsiniz.

19.10.2019 Tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan ve Vergi Usul Kanunu VUK 509 Tebliğe göre 2017 yılı ve takip eden dönemlerde brüt olarak satış hasılatı 5 Milyon TL ve üzeri olan tüm kurum ve kuruluşlar e-Fatura mükellefidir. Ayrıca e-Fatura’ya:

  • EPDK lisanslı şirketler (ÖTV 1)
  • Motorlu taşıt İmalatı, ithalatı yapanlar ve bayileri(ÖTV 3)
  • İnternet Aracılığı İle satış kiralama işlerine internet siteleri yoluyla aracılık edenler
  • İnternet reklamları yayınlayan internet reklam hizmet aracıları
  • Komisyoncu veya tüccar olarak sebze – meyve ticareti yapanlar
  • Bavul ticareti yapan firmalar geçmek zorundadır.

Ayrıca zorunlu olmadan E-Fatura geçişi yapabilirsiniz, örnek vermek gerekirse e-Ticaret yapıyorsanız, kargo ile fatura gönderiyorsanız veya yeni iş kurduysanız ve masraflarınızı kısmaya çalışıyorsanız e-Fatura’ ya gönüllü geçiş yapmak sizin için mantıklı olabilir. Elektronik ortamda oluşturulup gönderildiği için kağıt ve kargo masrafı yapmadan 1 TL’nin altında bir masrafla fatura oluşturabilirsiniz. Ayrıca sizin için 10 yıla kadar arşivlendiği için de dosyalar ve kağıtlar dolusu arşive ihtiyacınız kalmaz.

Daha detaylı bilgi için E-Fatura sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

E-fatura Fiyat Al, muhasebesel süreçlerde hem kağıt masraflarını hem de muhasebe iş gücü maliyetlerini aşağı çekmek hedefi ile çalışır. E-faturafiyatal.com sitesini  E-faturaya yeni geçmek isteyen firmalar ya da mevcutta E-fatura kullanan firmalar tercih edebilirler. Bu yenilikçi platform ile mevcutta E-fatura kullanan firmalar ihtiyaçları olan fatura/kontör taleplerini girerek, sistemde kayıtlı olan tüm firmalardan fiyat teklifi alabilir ve en uygun 3 teklifi veren firmadan birini tercih ederek, güvenilir bir şekilde hizmet alabilir. Dijital dönüşüm alanında yeni hizmet almak isteyen ve E-Fatura, E-Arşiv, E-Defter, E-İrsaliye gibi muhasebe ile ilgili sistemlere yeni geçmek isteyen firmalar ise, tahmini kullanacakları kaynakları belirterek fiyat alabilirler.

E-Fatura Başvurusu Nasıl Yapabilirsiniz?

e-Fatura’ya başvurmanın iki seçeneği mevcut;

Murat Omrak

Mali Müşavir